Akcia 4+1 zadarmo | Pri nákupe 5 produktov zaplatíte len za 4 z nich! Ako to funguje?
O nás O nás

Časté otázky

Aká je cena za doručenie tovaru?

Cena za doručenie tovaru v rámci Slovenska je len 3,90€.

Ako môžem zaplatiť?

Na výber máte z troch možností:

  1. Platba kartou online - po dokončení objednávky uvediete 16-miestny kód Vašej karty, dátum exspirácie a bezpečnostný kód zo zadnej strany.
  2. Bankovým prevodom - zabezpečená platobná brána Vás po dokončení objednávky presmeruje do Internet Bankingu, kde zrealizujete úhradu s predvyplnenými údajmi o platbe.
  3. Dobierkou - kuriér DHL od Vás prevezme hotovosť pri doručení tovaru. Zaplatiť môžete kartou alebo v hotovosti.

Ako rýchlo dostanem tovar?

Tovar obdržíte do 1 až 2 dní, ak svoju objednávku odošlete do 10:00 hodiny. Tovar doručujeme kuriérskou spoločnosťou DHL priamo na Vašu adresu alebo sa môžete rozhodnúť pre doručenie na DHL odberné miesto, kde Vás zásielka počká 7 dní (zobraziť zoznam ParcelShopov). Doručujeme aj v sobotu.

Čo ak mi nesadne veľkosť?

V prípade, že Vám nesadne veľkosť alebo z akýchkoľvek iných dôvodov nebudete spokojná, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní a my Vám vrátime peniaze.

Budem informovaná o stave objednávky?

Všetky naše zákazníčky sú dôsledne informované o priebehu celej objednávky. Od prijatia, vybavenia, až po odoslanie s informáciou o presnom dátume doručenia. Po odoslaní je všetko v rukách nášho zmluvného dopravcu DHL, ktorý Vás bude informovať emailom a sms správou o presnom čase doručenia.